IK Fotografia Iwona Karwot

fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa ukazuje nam cud życia. Każda przyszła mama oraz tata promienieją i cieszą się, że już niedługo na świat zjawi się ich potomstwo. Przypominamy sobie wtedy, że ciąża jest pewnym sensie cudem, który rozwija się w łonie matki. Rozpoczęcie kolejnego etapu życia daje nam radość, dlatego tak ważną chwilę byłoby grzechem nie udokumentować. Ja tego grzechu nie popełniam i dla Państwa dokumentują tą wspaniałą chwilę. Obiecuję, że przyszła mama poczuje się wyjątkowo i będzie wyglądać pięknie. Po latach te fotografie nie tylko będą pamiątką, która przypomni wam jak wyglądaliście, ale także jakie uczucia wam towarzyszyły w tym okresie życia.

 

Zapraszam na sesje ciążowe, które wykonuję zazwyczaj od 32 do 36 tygodnia ciąży. Posiadam wiele sukni do sesji ale można także mieć własne kreacje. Przed sesją ustalamy styl oraz kolor sesji. Sesja może odbyć się w studio lub plenerze. Na sesji wykonuję także kilka zdjęć z przyszłym tatą oraz jeśli jest to z rodzeństwem. Można domówić do sesji profesjonalny makijaż oraz fryzurę.

fotografia ciążowa, sesja brzuszkowa, sesja studyjna, sesja plenerowa, sesja ciążowa, rybnik, fotograf śląsk, sesja zdjęciowa